Ik vind het niet moeilijk om een lijst te maken waar je aan moet voldoen. En dat staat eigenlijk ook in mijn omschrijving. Het is wie ik ben en dat hoop ik van jou ook te krijgen. Dus behalve Hallo verwacht ik toch wel direct een leuk openingsberichtje. Gaat jou vast lukken. En anders ga je er maar even aan zitten om het te doen.Iemand die net als ik toch wel een dosis zelfvertrouwen bezit.
Je bent een lekkere man, denk je dat je hem er diep in kan rammen lieve schat, of moet ik met twee vingers mijn geile poesje helemaal open houden dat je er zo in kan glijden?
Een lekker ding, waarmee ik thuis kan aankomen bij mijn ouders, zonder dat ze weten wat wij eigenlijk allemaal uitspoken hahahaha. Je moet mij gewoon kunnen bijbenen en gewoon lachen in het leven. Ik heb niet echt een bepaalde type dus iedereen is wel welkom om het eens te proberen hahaha. Nou ik ben benieuwd!