Phew wat zoek ik precies. Gewoon iets leuks, iets spontaans en als je net zo dol op sporten/bezig zijn bent als ik, zit dat wel goed. Thuiszitten en bankhangen is zoooooo niet mijn ding. Er lekker op uit, nieuwe dingen ontdekken. Wat wil je nog meer? Nouja hopelijk mij! ;-)
Ik hou van een man die oprecht is, die een vrouw heel serieus neemt en mij ook speciaal kan laten voelen! Ik ben nog aan het leren dus ik hoop veel dingen te weten!
Sommige jongens zeggen ik wil je, maar rennen weg als iets moeilijk wordt en kommen dan terug als het nier meer nodig is. De jongens die echt vriendjesmateriaal zijn, zullen daarentegen niet zo bang worden van dingen die misschien niet helemaal willen zoals het moet zijn.