Je moet weten hoe je een geheim kunt bewaren en heel voorzichtig zijn, want ik wil mijn vriend geen pijn doen. Je moet open staan ??voor een losse relatie, anders kunnen we niet verder. Je hoeft ook niet alleenstaand te zijn.
Ik ben hier om een man te zoeken die open staat voor een open relatie. Een waar we beide ons eigen dingen kunnen doen maar ook een fijne tijd hebben samen. Romantiek is voor mij best belangrijk, en eerlijkheid ook.
Feesten in bed natuurlijk, die lekkere seks dat is het belangrijkste wat er is. Heb jij zin om daar eens lekker voor te gaan en te doen waar we zin in hebben? Ik stel voor dat het ontdekken heerlijk moet zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
V3r0NAlove, 26 jaar · Kaatsheuvel
Heb jij lekker veel tijd vrij? Fijn want dat heb ik binnenkort ook! Dan kunnen we lekker op stap gaan en tussendoor lekker knuffelen.
Diva24, 26 jaar · Tilburg
volgt
DontBCruel, 26 jaar · Ottersum
Ik hoop dat je niet van spelletjes houdt met de gevoelens van een meisje. Ik wil een man die graag een langdurige relatie heeft
Joycelli, 26 jaar · Bekkevoort
Ik zoek eerst een mailcontact als jij dat niet erg vindt. Dan kunnen we daarna wel eens kijken of we gaan afspreken.
Kontslet, 27 jaar · Ingelmunster
heb een grote pik
Girl2kiss, 27 jaar · Wijk aan Zee
Je moet wel een tijdje met me willen omgaan, om te kijken of het werkt voor ons. Ik weet zeker dat ik jou de tijd van je leven kan
Poll404, 26 jaar · Ouwerkerk
Ik moet een ander soort avontuur vinden, ik wil buiten seks hebben, misschien moeten we dat proberen. Als je een wild idee