Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling. Een beetje leven in de brouwerij. Jij mag graag lachen en bent er altijd voor jouw vrienden en familie.
Je hoeft niet vrijgezel te zijn, maar ik wil geen problemen van een boze vrouw of vriendin. Je moet eerlijk tegen me zijn En alles wat ik wil is een man met wie ik voorlopig bevriend kan zijn. Wie weet waar het misschien wel toe leidt.
Ik wil een veilige, vriendelijke, aardige en romantische man vinden, iemand die nooit het verlangen heeft verloren om elke dag verliefd op me te worden, ik wil ook een man die affiniteit heeft met kinderen, omdat ik graag een goede vader / echtgenoot zoek, dat is het belangrijkste voor mij