Als je echt oprecht en eerlijk bent dan ben je de gene die ik zoek. Ik ben niet iemand die snel verliefd word dus je moet der zeker wel wat voor willen doen. Ik duik ook echt niet meteen met je het bed in ik ben geen goedkope hoer. Als je denkt dat je me hart kan winnen mag je het zeker proberen. Maar als mijn hart van jou is dan blijft die dat ook voor eeuwig.
Je bent heet en sexy en je houdt er ook niet van om binnenshuis te blijven. Dat betekent dat onze date waarschijnlijk een wandel- of kampeertrip word of iets dergelijks. Ik hoop dat je het niet erg vindt om dat te doen en ik zal ervoor zorgen dat we er allebei van genieten.
Jij bent niet het type die met jan en alleman in bed ligt! Misschien zit je in een relatie maar vindt je het idee van een date wel heel erg spannend? Je wilt het gezellig en spannend met mij houden en bent op zoek naar een leuk avontuur, beetje opwinding en die heerlijk prikkels weer kunnen voelen.