Ik raad aan om een ??lekker hapje te eten in een goed restaurant met een glas wijn en elkaar beter te gaan leren kennen, vind je dat ook een goed idee?
GewoonGewaagd, 45 jaar · Geel
Wat ik zoek is een sportieve man, die net als ik ook waarde hecht en gezin en familie. Dat je van huisdieren houdt is wel fijn want ik heb een hondje.
Lovely-L66, 52 jaar · Balkbrug
Een leuke lieve man. Die net als ik vrijgezel is, een leuk leven wilt samen, Lekker eten, of een terrasje pakken.
BlijMetJou, 45 jaar · Elburg
Ik ben op zoek naar een eerlijke man, betrouwbaar, fysiek en mentaal in top conditie ;) Verzorgd en natuurlijk goed gevoel voor humor. Een lekkere body/sixpack is nooit verkeerd, beetje kleurtje... En durf je een beetje van je sexy kant te laten zien?? Ik heb daar geen probleem mee, beetje kinky is zeker niet verkeerd. Dus maak je hete beloftes wel waar!!
Meisjes in de chatbox
NancSHgrl, 26 jaar · Apeldoorn
♥ Gelderland
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
NancSHgrl is op zoek naar:
Eerst zou ik jou graag wat beter willen leren kennen. En als wij elkaar goed liggen, dan kennis maken met onze ouders en daarna samenwonen. Of ga ik te snel, want dan doen we het rustig aan. Als jij maar heel lief voor mij bent en ik voor jou. Dat is het belangrijkste.
Het zou super zijn als je een beetje uit de omgeving zou komen zodat wij samen leuke dingen kunnen gaan doen, maar afstand moet denk ik ook geen probleem zijn. Misschien kunnen we dan eerst elkaar een beetje leren kennen.
Een man die me alle hoeken van de kamer laat zien en wat seks betreft weet wat lekker is, dat is de man die ik zoek. De man die me laat voelen hoe het is om gewaardeerd te worden. Ben jij die man?
Iemand die een beetje nerdy, ondernemend en fit is, zou me goed doen. Ik geloof dat als je jezelf omringt met de mensen met wie je je ideale waarden deelt, je het beste in elkaar na boven haalt. Ik geef er de voorkeur aan dat een man me zo goed behandelt.
Wat zou het fijn zijn om een ??man te ontmoeten die écht goed kan neuken. Ik wel van voorspel, maar ik ben vooral een fan van penetratie. Die mooie pik van jou zal in mijn vagina stoten terwijl je me neukt. Het kan me zo heerlijk laten klaarkomen.
Je bent niet te houden wanneer je weet dat seks mijn ding is en dat ik nu nog niet kan vrijen met een man maakt jou des te meer zeker dat jij mijn grote held gaat worden. Jouw pik is lekker en groot en je doet het graag uitvoerend en deftig hard!
stuurt me hier een berichtje en mischien bloeit er wat leuks uit oh en al die mannen die me alleen aan hun favorieten lijst toe voegen en me geen bericht sturen. dont bother dat laat mij zien dat je gewoon geen intresse hebt
Jij bent ook op een punt gekomen in je leven dat je voelt dat je er klaar voor bent om het een stukje rustiger aan te gaan doen en een vrouw in je leven toe te laten. Je ben klaar met je studie, hebt een leuke baan en een huisje van jezelf. Verlangend kijk je uit naar avonden op de bank of uit met je vrouwtje, haar goed