Ik zoek geen echte meester maar je bent wel een beetje dominant en geeft niet graag de controle over. Ik vind het wel heel geil als een man de baas speelt. Maar ik wil ook een keer de rollen omdraaien, kijken hoe dat voelt. Verder vind ik een klik en uitstraling belangrijker dan een sixpack en knap koppie.
Dan man die ik zoek die weet precies hoe hij zijn tong moet gebruiken, en je vind het geil om mijn poesje te likken en aan mijn clitje te zuigen. Ik heb een lekker nat poesje en paar prachtige grote tieten voor je om mee te spelen, en wat heb jij voor mij?
KissMaaike, 24 jaar · Hollandscheveld
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Moet een man zijn die academisch is opgeleid en voorbereid, die graag dans, verdeeld, liefdevol en hij moet zeker trouw aan mij zijn. Hij moet weten hoe hij een meisje goed moet behandelen en moet weten wat ware liefde is.
Jij bent een intelligente, ruimdenkende, zachte jongeman die houdt van knuffelen, uitgaan, samen zijn maar je wilt ook je eigen ruimte en vrije tijd behouden. Je bent geen opgever, loopt niet weg na een ruzietje en wil gewoon lekker plezier maken en iets moois gaan opbouwen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Brittje110, 25 jaar · Utrecht
volgt
Mayon1992, 25 jaar · Bunsbeek
Ja over jou, ik val niet echt op een bepaald type man. Ik denk dat de klik er gewoon moet zijn, en die hoop ik hier te vinden.
ChristalBubbels, 24 jaar · Soesterberg
Eigenlijk heb ik geen enkel idee wat en hoe allemaal. Ik hoop namelijk dat je gewoon zelf uit jezelf begint met te vertellen
DanjeelaNice , 24 jaar · Naarden
ik ben op zoek naar een man die op een dag voor me zal zorgen, een man die me altijd gelukkig zal maken. Ik heb je niet nodig om perfect
Alexisis, 25 jaar · Akkrum
Ik ga geen eisen neerleggen terwijl ik weet dat het gewoon niet mogelijk is dat een persoon daar allemaal aan gaat voldoen.
BluesEyes, 25 jaar · Doetinchem
Effe een gekke jongen of man, niet de serieuze nerd
KikiKlaassen, 25 jaar · Nijmegen
ff kijkuh
LiekeXOXO, 24 jaar · Heks
Je bent de prins in een witte ferrari, haha. Nee, je hoeft niet rijk te zijn en ook geen prins, maar wel gewoon een leuke jongen