Ik verwacht echt niet dat je voor mij op een kamp gaat wonen, wat ik wel verwacht is dat je de Roma cultuur respecteert en mij niet laat vervreemden van mijn familie. En ik verwacht dat je respecteert dat ik geen sex voor het huwelijk heb en dat ik tot een huwelijk bij mijn ouders blijf wonen.
Als je op zoek bent naar een neukmaatje, dan ben ik er voor je. Ik weet zeker dat je van me gaat genieten en van de dingen die ik voor je kan doen. Ga je me nu een bericht sturen? Laten we deze snel doen.
Ik zoek iemand die creatief en intelligent is. Iemand die gedeelde interesses heeft en een diep gesprek kan voeren. Het maakt niet uit of ik soms een puinhoop ben.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
EmoMeMe, 23 jaar · Ammerstol
relax, chill, leuke jongen die beetje normaal is.
Orangez, 23 jaar · Ettelgem
Seks en relaties, ze hoeven niet samen te horen ??denk ik. Ik heb niet zoveel ervaring, dus je moet me een ding of twee leren.
AU1995, 22 jaar · Antwerpen
Ik hoop dat je voor mij romantisch zult zijn. Als je romantisch bent, weet ik zeker dat we samen een leuke tijd zullen hebben.
Maryellen95, 22 jaar · Leidschendam
Ik ben snel verlegen en dan krijg ik die rode kop. Maar als het ijs gebroken is dan is het ook over. Daarom spreek ik niet gemakkelijk
0rrie, 22 jaar · Naarden
If you think that we can make this one very special for us then you have to message me here. I will Do everything for you. I hope
SweetThing1, 23 jaar · Kloosterburen
Je verwacht niets ernstigs, maar je houdt ervan om met een goede vriend rond te hangen. Ik weet nog steeds hoe ik plezier moet
SuusjeZan, 23 jaar · Maasbracht
Iemand die ook meer kan genieten van een avondje thuis op de bank in plaats van de hele avond in de kroeg. Een leuke persoonlijkheid
Helenaq, 23 jaar · Wijchen
Als je goed voor me wilt zijn, heb ik je nodig. Ik wil dat je stout bent als ik me stout voel. Kun je me bijhouden? Ik wil gewoon