Jij bent lekker geil en houdt van stevige sex. Iemand die het vaker wil zonder teveel gedoe en open staat voor een paar wilde nachten hihi. Als jij goed bent met de tong hebben wij een match.
Ik heb de voorkeur voor een jongen die niet rookt, en misschien iemand die motor rijd, want dat vind ik zelf wel heel erg stoer! Voor de rest? lekker freaky en gezellig, iemand die de tent doet springen!!!
Iemand om gezellig leuke dingen mee te doen. Ik ga altijd uit met mn vriendinnen, maar lijkt me ook wel tof om wat met een jongen te doen. Ik ken wel veel jongens, maar zijn gewoon mijn type niet, dus hopelijk kun je mij verrassen met je leuke en spontane karakter?? ;)
Ben je het met me eens? Denk je dat partners elkaar zouden moeten veranderen? Maar ik wil iemand die begrijpt wat mijn hobby's en mijn persoonlijkheid zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Matild-Ax-, 24 jaar · Amersfoort
Ben jij een lieve, zorgzame man met een beetje geduld? En zou je altijd goed voor mij zijn?
Schatepoepke, 24 jaar · Blankenberge
Volgt
Arrriana321, 24 jaar · Bennebroek
Ben jij op zoek naar een relatie? Zo ja, dan ben ik eventueel beschikbaar voor jou. Wat zou je voor mij terug kunnen doen? Ben
Veelalleen, 24 jaar · Krommenie
Een leuke en goed uitziende jonge man die mij zou willen leren kennen. Je moet er wel goed verzorgd uitzien en vooral serieus
Tennister, 24 jaar · Grimbergen
Ik eis niet van je dat je een speciaal gedrag moet hebben, maar ik wil wel dat je lief moet kunnen zijn en op de juiste manier weet
Liekehiii, 24 jaar · Gottem
verras mij maar, hihi
XAlisax, 25 jaar · Aadorp
Samantaxerror, 25 jaar · Groningen
Nou wie durft? je hebt ervaring en dat wil je dan graag door geven.