Ik heb de voorkeur voor een jongen die niet rookt, en misschien iemand die motor rijd, want dat vind ik zelf wel heel erg stoer! Voor de rest? lekker freaky en gezellig, iemand die de tent doet springen!!!
Hier wonen veel van die boeren jongens, of aso gasten. Ik wil absoluut nix zoals dat. Een jongen moet wel relaxt zijn. gezellig en aardig. wel een beetje normale type. houdt van gezellig uitgaan.
Als je me een goed gevoel kan geven. Nee een geweldig gevoel kan geven dan ben je mijn prins op het witte paard. Ik heb al zo lang geen liefde of aanraking meer gevoeld dat ik de romantiek gewoon tja niet meer herken. Je moet dus echt wel je best doen om mijn hart te winnen. In elk geval verwacht ik van een man dat