Iemand om gezellig leuke dingen mee te doen. Ik ga altijd uit met mn vriendinnen, maar lijkt me ook wel tof om wat met een jongen te doen. Ik ken wel veel jongens, maar zijn gewoon mijn type niet, dus hopelijk kun je mij verrassen met je leuke en spontane karakter?? ;)
Een leuke dame die een toekomst met een leuke trouwerij en kinderen in het vizier heeft. Wie wil dat nou niet? Ik val niet op patserige mannen, maar mannen met gevoel en humor zie ik altijd zitten. Vrolijkheid en respect zijn belangrijke eigenschappen.
Ben jij een eerlijke man? Oprecht en lief voor je vrouwtje? Je hoeft me heus niet met alles gelijk te geven hoor, want een man met een eigen mening is sexy, zolang je maar wel respect hebt voor mijn mening. Want dat had mijn ex niet. Die vond dat ik mijn mond maar moest houden als vrouw. Dat was een cultuur-dingetje
Ik heb wel een zwak voor mannen die een goed gevoel voor mode hebben. Maar als je dat niet hebt, dan leer ik je dat wel hoor, of koop ik gewoon je kleding. En als mijn mannenlijn een succes wordt, dan maak ik het voor je.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kiss Me, 25 jaar · Dikkele
Iemand die houdt van huiselijke dingen, zoals samen tv kijken en wandelingen maken. Ik heb een kinderwens en hopelijk heb
GabberEngeltje, 24 jaar · Eemnes
Volgt
Sarah24Single, 25 jaar · Assen
Volgt
Liarhater, 24 jaar · Groenlo
Je moet wat artistiek verstand hebben zodat we iets kunnen hebben om over te praten. Het zou heel leuk zijn als je ook schildert.
ALPHA, 25 jaar · Alphen aan den Rijn
Leuk en schoon, weet van geen ophouden en komt niet al klaar bij het zien van een kut.
Ammeg, 24 jaar · Klemskerke
Ik hou van een perfecte befpartij, veel likken zuigen en misschien laat jij me nog eens spuiten. Dat is wel een ultieme droom.
Gabri, 25 jaar · Tielen
Vind je het ook leuk om gewoon met iemand te gaan daten en beter te leren kennen? Ik weet niet waar jij van houdt natuurlijk maar
Sweety-Zoe1, 25 jaar · Kallenkote
De man die ik hoop te vinden is ook sociaal, houdt van gezelligheid en staat positief in het leven. Mocht je jezelf erin herkennen,