Een man die ook van mening is dat er iets eerst moet groeien tussen twee personen. En het niet om andere dingen hoort te draaien. Is het dan te moeilijk tegenwoordig. Om voor de liefde te gaan? Ik zou graag een relatie willen op basis van respect en vertrouwen en dat is juist hetgeen er groeien moet en tijd nodig heeft.
Je moet net als ik puur voor de sex gaan. Wat er verder gebeurd zien we later wel. Zoek een lieve eerlijke man die er goed verzorg uit ziet. Beetje sportief zou fijn zijn want anders kun je me niet aan in bed. Weet jij hoe je me moet temmen dan ben ik naar jou op zoek!
Ik ben hier niet voor een serieuze relatie, ik wil gewoon lol hebben, met een man de lekker en vooral erg geil is, en actief is in bed, die houd van orale seks en een goed voorspel echt een goed iets vind. Anaal vind ik ook heerlijk, dus ben je al een beetje opgewarmd?