Iemand die mijn verzameling kostuums en al het andere over mij kan waarderen. Ik kan soms kinky zijn en ik hoop dat je dat ook leuk vindt. Je moet in staat zijn om voor dingen als deze in te zijn.
Jij bent alleen en hebt ook behoefte aan een leuke relatie. Een relatie waarin we wel ieder nog zelfstandig blijven, maar van elkaar genieten in onze vrije tijd, door dingen te ondernemen en regelmatig een nachtje bij elkaar te blijven. Samen lekker vrijen sla ik zeker niet af.
Ik kan niet zeggen dat ik een bepaald type heb. Qua uiterlijk moet er iets zijn dat mij aantrekt, wat dat iets is daar kan ik mijn vinger niet op leggen want ik weet dat pas als ik het zie. Op gebied van karakter zoek ik iemand die zachtaardig is maar ook niet té zachtaardig. Meelevend en meevoelend met
Die lieve schat van een man die wel met mij zou kunnen leven hihihi. En je mag elke week kiezen waarmee je in bed wil liggen een blondje, brunette, redhead of mischien wel zwart alles in 1 heb je met mij.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ch3rubDonn4, 26 jaar · Zaamslag
Je kijkt verder dan een uiterlijk en wilt gaan voor een relatie. Ik hou van mannen die stevig in het leven staan en niet in een
Luisa, 26 jaar · Stadskanaal
Volgt
KKiirraa, 27 jaar · Soest
Ik ben op zoek naar een vriend die me gewoon zal vergezellen tijdens mijn evenementen of wanneer ik in een film ga of wat. Een
Kimberly00, 27 jaar · Hemelveerdegem
Ik zoek eigenlijk iemand die lief is, er leuk uit zit en waar ik mee op dezelfde lijn zijn qua doen en laten.
Estrella, 27 jaar · Zwijndrecht
Niet specifieks, maar gewoon op zoek naar mensen die mij willen toevoegen en gezellig chatten.Liever geen domme gasten
Kanani, 27 jaar · Amsterdam
Staat al bij over mij
Silvanatje, 26 jaar · Vlissingen
je bent niet te moeilijk en reizen is ook geen punt voor jou, een beetje conditie in bed en ik ben verkocht
V3r0NAlove, 26 jaar · Kaatsheuvel
Heb jij lekker veel tijd vrij? Fijn want dat heb ik binnenkort ook! Dan kunnen we lekker op stap gaan en tussendoor lekker knuffelen.