Je weet van aanpakken en wilt proberen om me te temmen. Of het lukt, zullen we nog moeten afwachten. Verder ben je lening en heb je een goed uithoudingsvermogen. wie durft?
Ja heren, ik ben echt op zoek naar een leuke jongen. Vanwege mijn werk zit ik nu op een kamertje in Espel, en er loopt hier weinig leuke jongens rond. En omdat ik hou van uitgaan, en weinig mensen hier ken, zou ik het leuk vinden nieuwe mensen te leren kennen die hier in de buurt wonen. Liefst dus leuke spontane
Je houdt van plezier maken en dit is je kans om het te doen zonder het gedoe van een relatie. Waarom zouden we elkaar moeten onderdrukken door een verbintenis aan te gaan als we in plaats daarvan gewoon leuke dingen kunnen doen? Dus laten we er naartoe gaan en van elkaars gezelschap genieten zolang we kunnen.