Ik wil met jou kunnen lachen, gieren en brullen de hele dag. Actief en open om nieuwe dingen te leren of te doen enz... Je hebt er ook geen problemen dat ik veel vrienden heb van het andere geslacht, want ik ken eenmaal veel mensen. (Omdat ik zo geweldig ben natuurlijk ;-p whahaha)
Ik wacht op een man of een persoon die mijn ups en downs in het leven zal begrijpen. Ik wil iemand die me speciaal zal laten voelen en het beste in mij naar boven kan brengen
Zou het erg leuk vinden als jij ook wat romantiek in je hebt, jij hebt ook behoefte aan wat gezelligheid. Wat ik het meest belangrijke vind in een man is zijn persoonlijkheid, oké ik geef eerlijk toe het oog wilt natuurlijk ook wat maar ik denk dat het gaat om de klik die wij gaan voelen.