Wat ik zoek is gewoon ene leuke man die niet de hele tijd met zichzelf bezig is maar ook mij aandacht geeft en die samen met mij gezellige dingen wil ondernemen. Als je er een beetje leuk uitziet is dat natuurlijk altijd goed!
Je bent een vriendelijke en zorgzame persoon die ook een heer is. Je weet wat je moet zeggen als het lastig wordt en ik kan je verzekeren dat dat veel met mij zou doen. Dus ik wil iemand die begrip heeft voor mijn verlegenheid en problemen.
Lijkt het je leuk om eens een drankje met elkaar te doen, Heb ik misschien je interesse gewekt met mijn profiel en wat ik wil! Ben jij ook op zoek naar spanning wat jij al langere tijd mist, het kan zijn dat je ook nog wel andere dingen mist. Daar kunnen wij het altijd over hebben toch?