Iemand die het lekker vindt dat iemand voor hem kookt. Hou je er van om een huiselijk meisje om je heen te hebben? Ik ga ook wel graag uit met je hoor, maar ik vind het nou eenmaal heerlijk om voor je te zorgen. Lijkt jou dit fijn?
Wat zoek jij hier? Hetzelfde als ik zoek? Geen verplichtingen in elk geval, geen mooie beloftes en zeker geen verantwoordelijkheden. Lang leve de lol en die kunnen we overal wel maken, niet alleen in de slaapkamer.
Ik ga geen eisen neerleggen terwijl ik weet dat het gewoon niet mogelijk is dat een persoon daar allemaal aan gaat voldoen. Ik zoek gewoon een leuke gozer. Gewoon leuk zoals je bent gewoon lekker in je vel en niet te ego. Je moet bestaan dat weet ik. Maar waar ben je nu verstopt?
Mijn vriend houdt meer van 4-sterrenhotels, dus wanneer ik met hem op vakantie ga, is dat meestal waar we terechtkomen. Maar zoals ik al zei, ik geef de voorkeur aan die slaapzak. Wil je meedoen?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
AnabelA0, 25 jaar · Nootdorp
Ik heb nog steeds zoveel dingen die ik wil proberen, ik wil dat een man dat aankan met mij, ik moet gewoon tijd vinden om je te
Piiperr, 25 jaar · Batsheers
Ik ben dus hier om die ene man te vinden die alles voor mij zou willen doen om mij tevreden te krijgen. Ik weet zeker dat wij van
Sandrababy11, 24 jaar · Aarlanderveen
Volgt
Harlee Xxx, 24 jaar · Loosbroek
Een man die ervaren is in seks, iemand die me het gevoel kan geven dat ik echt tevreden ben met de seks! Ik wil niet blijven hangen,
MiraWuol, 24 jaar · Froombosch
Am here to meet my love caring man who will take good care of me and show me love.
Fleur247, 25 jaar · Oldebroek
Jij kent die spanning van seksen in de natuur ook, of jij ziet dat wel zitten om dat met mij te gaan doen? Het mooie weer hangt
Denshal, 25 jaar · Dordrecht
Stap jij op mijn denkbeeldig paard? Ik zoek namelijk een man die mijn hart kan verwarmen en mijn dagen zonniger kan maken.