Als jij de man bent die ik hier aan het zoeken ben, dan heb jij genoeg ervaring om mij heel wat kriebels te bezorgen en mij daarna lekker schreeuwend naar een hoogtepunt te brengen! Moet jou wel gaan lukken toch??
Er moet een beetje wellustig flirten en wederzijdse aantrekking zijn voor elkaar. We zouden lichamelijk intiem moeten kunnen zijn. Laten we kijken of er een vleugje liefde is, meer dan vriendschap. Maar we moeten niet worden gebonden door de regels van liefde.
Ik ga geen waslijst opnoemen in wat ik in iemand zoek en ook geen waslijst over hoe ik ben, hiervoor moet je elkaar toch eerst leren kennen en als de klik er is, dan kunnen we altijd verder kijken :) Lijkt het je gezellig om in contact te komen? Laat dan even een berichtje achter.