Als ik dan mag zeggen waar ik echt naar opzoek ben is het een echt persoon, iemand waar ik me meteen bij op mijn gemak voel. Serieus, maar ook iemand waar ik mee kan lachen,.
Ik ben alleen op zoek naar een goedhartige, culturele en volwassen, intelligente man. Ik verlang naar iets substantieels; iets serieus, betrokkenheid en lange termijn.
Er moet een beetje wellustig flirten en wederzijdse aantrekking zijn voor elkaar. We zouden lichamelijk intiem moeten kunnen zijn. Laten we kijken of er een vleugje liefde is, meer dan vriendschap. Maar we moeten niet worden gebonden door de regels van liefde.
Iemand zoals jij maakt me blij en gelukkig als we samen zijn. Wie heeft er zin om samen veel dingen ondernemen en neemt me mee naar leuke plaatsen waar we kunnen praten en lachen. Ik kijk er naar uit om jou te leren kennen!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
LiieevLove, 24 jaar · Moorsele
Ik wil het leven doorbrengen met een interessante en nieuwsgierige man. De man van mijn dromen brengt niet de hele dag door
Natalie135, 25 jaar · Kerkrade
Nou, ik heb een relatie en ik wil hem geen pijn doen door hem te bedriegen. Maar als je me leuke dingen geeft in ruil voor seks,
GewilligMoment, 25 jaar · Zutphen
Jij moet sex willen met mij!
Barbara2014, 24 jaar · Turnhout
Volgt
NinaLove930416, 24 jaar · Assen
Je kan tegen mijn onhandigheid, misschien ben je het zelf ook wel of juist niet wat weer een leuk contrast met mij is. Je bent
Essha, 24 jaar · Gaasbeek
Ik ben op zoek naar een goede kerel die eerlijk en gemakkelijk is. Wie is volwassen en kan opkomen voor zijn beslissing over
ZZ0e, 24 jaar · Emmen
Hallo weer, nou, mijn ideale man zou dus een nette man zijn die goed gedefinieerd kan zijn in wat hij wilt en wilt bereiken.
LinnFucker, 25 jaar · Hoog Soeren
Ik wil niet de gebruikelijke dingen doen, ik wil proberen dingen zo veel mogelijk uit te schakelen.Je moet je handen en / of