We zouden geliefden of vrienden kunnen zijn, maar ik ben liever vrienden met benefit. We kunnen zo nu en dan samen zijn, maar voor de rest,leiden we beiden onze eigen levens. Bent je het met me eens? Leuk!! Ik zal heel snel met je praten!
Jij vindt het wel belangrijk dat het oog ook wordt gestreeld. Zeker als het gaat om een leuke dame in lingerie, dan ben jij maar al te graag een toeschouwer en wil je maar al te graag meer. Als wij die vonk hebben dan zal het er zeker en vast wel van komen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Damsel, 27 jaar · Boortmeerbeek
i want to have a friend like you who will always make me happy
Door90, 27 jaar · Groenlo
Je bent zelf ook dol op restaurantjes bezoeken en je ziet het best wel zitten om mij er eens bij te nemen als je uit eten gaat.
Lenaxxx, 27 jaar · Linkhout
Volgt
Karin 2015, 26 jaar · Assen
volgt
Cri Ssy, 26 jaar · Kruibeke
Een familie georiënteerde persoon, down to earth, romantische kerel en een grappige persoon omdat ik graag elke keer
Elisenda, 27 jaar · Westkapelle
Ik ben op zoek naar een leuke, vlotte, spontane man. Ik zoek geen relatie maar dat hoeft toch niet te betekenen dat wij geen
JellyDarla3, 27 jaar · Foxwolde
Ik zoek een BETROUWBARE man die lief, zorgzaam en intelligent is. Niet zomaar mij in de steek laat en altijd in mij is geïnteresseerd.
Eva Sisi, 26 jaar · Eisden
Ik wil dat je blij met me bent, ik weet zeker dat dit bij ons leuk zal zijn. Ben je bereid me wat van je tijd te geven? Laten we samen