Ik heb iemand nodig die alle ongewenste dingen die naar buiten komt van mij wanneer ik moet niezen kan vangen. Ik weet dat ik praten in raadsels, dus ik moet mijn Jester.Somebody vinden die kan houden met mijn gelukkige glanzende stemming soms, maar kan ook een goed bedrijf die welgestelde heren die weet hoe je een meisje met gevoeligheid, bedachtzaamheid en respect behandelen , zoals ik u dit altijd zou geven mezelf. Dus Twinkle Twinkle Little Star, hoe ik vraag me af of je mijn Jester vanavond zou kunnen zijn.
Jij bent iemand die niet snel oordeelt en mijn verhaal wel begrijpt. Misschien gebonden of juist vrij en op zoek naar plezier. Alles kan wat mij betreft! Ik wil wel iemand met ervaring of die juist open staat voor nieuwe dingen. Like what you see? Take me!
Jij neemt mij ook serieus. Ik houd er niet van om voor de gek gehouden te worden, dus bespaar me dat alsjeblieft. Vertel mij maar wat jij allemaal leuk vindt!