Moeilijk, moeilijk. Dan bedoel ik niet dat JIJ moeilijk moet zijn haha. Nee ik vind het moeilijk aan te geven waar jij aan moet voldoen. Ik zou een lijstje aan eigenschappen kunnen neerzetten maar dat zou niet eerlijk zijn en je misschien geen kans geven. Nee, ik laat me verrassen wie er reageert.
Durf jij het met mij aan en voel jij je niet snel het tweede wiel aan de wagen? Er is geen concurrentie tussen jullie, ik wil gewoon wat extra er bij. Denk je dat je dit aankan en mij net dat beetje meer kan geven waar ik zo naar verlang?
Jij bent op zoek naar een meisje dat zich niet zomaar op haar kop laat zitten maar tegelijk ook niet voor problemen zorgt. Jij kunt wel wat tegenspraak verdragen als het nadien met de mantel der liefde kan bedekt worden is het voor jou al helemaal goed.