Ik zoek een leuke man waar het mee klikt om een langdurige relatie mee op te bouwen. Zie jij dat wel zitten? Dan ben ik benieuwd hoe we daar dan achter mogen komen.
Ik zou graag met iemand op stap gaan en leuke mensen willen leren kennen. Dit kunnen zowel mannen als vrouwen zijn. Niet dat ik lesbisch ben ofzo (ik heb het nog nooit geprobeerd dus wie weet) maar gewoon voor de gezelligheid. Bij voorkeur in Utrecht e.o. omdat ik daar op kamers zit.
De man die ik zoek is echt genoeg om lekker met mij te praten. Ik moet me zeker comfortabel gaan voelen bij jou. Ik wil graag wat plezier met je maken maar niet te veel, je weet vast wat ik bedoel, of niet?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
JessyLove, 25 jaar · Antwerpen
Intelligent, empatisch en lief
AnnieFatalle, 24 jaar · Vessem
Je hebt een zeer stoute tong, grote lul en kan me tegelijkertijd laten spuiten en klaarkomen!
Jilly3337, 25 jaar · Almere
Ik zoek niet iets specifieks in iemand. Wat ik wel zoek is iemand met wie ik zowel lichamelijk als geestelijk dingen kan delen.
Sophy2112, 25 jaar · Overdinkel
Jij bent een man waarop ik kan rekenen als het om seks gaat. Ik ben goede seks gewend en wil dus ook goede seks hebben en ik wil
Saapke920626, 25 jaar · Tienen
Ik heb geen speciale eisen, als wij maar normale gesprekken kunnen voeren. Het liefst niet te ouderwets, want ik ben zelf
Indooh, 25 jaar · Mechelen
Leuke gezellige mensen, Belgisch of niet, maakt niet uit. blijft internet dus iedereen die interesse heeft kan met mij praten,
MissesSmit, 24 jaar · Zierikzee
Ik ben opzoek naar een jongen die lief, aardig en gezellig is, grappig, beetje open minded! Een wat stoerdere man, maar die
Ja-Nessa, 24 jaar · Amstelveen
Ik wil een man die heel goed is in het gelukkig maken van een vrouw, ik vind het leuk om te verkennen en veel dingen met je te doen.