Ik ben niet hard op zoek, maar een leuke spontane man voor een date zou wel leuk zijn. lekker relaxt ouwehoeren over van alles en nog wat. gezellig dingen doen samen. en misschien ook wel wat anders :)
Alsje op zoek bent naar een goede partner, ben ik er gewoon voor je . Ik ben er vrij zeker van dat we nu iets goeds zullen hebben. Kan je me blij maken?
Ik ben op zoek naar een man die discreet is, eerlijk en fatsoenlijk en die zonder problemen mijn vriend zou kunnen zijn en die me tijdens vakantie periodes zou willen vergezellen.
Jij kent die spanning van seksen in de natuur ook, of jij ziet dat wel zitten om dat met mij te gaan doen? Het mooie weer hangt weer in de lucht en bied ons heel veel momenten.Zoals ik al zei verwacht ik wel van je dat je in je verzorging netjes en hygiënisch bent.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Evaah2u, 25 jaar · Heppen
Jij en ik gaan het laten gebeuren en we doen wat we zo graag willen. Dat is perfect. Zullen we niet denken, maar gaan voor onze
-Bridget, 25 jaar · Bolsward
Op mijn beurt zal ik er voor zorgen dat jij de gelukkigste man van de wereld wordt. Zie je dat zitten met mij?
Aliiih, 25 jaar · Deventer
Een sterke man die bij mij kan zijn wanneer ik seks met iemand wil hebben! Ik vind het leuk om meer te leren, dus ik wil graag meer
ItsMeMel, 24 jaar · Soest
Volgt
Ren-ate, 25 jaar · Dalfsen
laat maar eens horen wat je daarvan vindt. Is toch eens wat anders dan dat saaie gedoe toch? Jij houd niet van routine, wel van
RubieR, 24 jaar · Molenbeersel
Een man die goed is voor alles wat goed is, ik ben hier alleen voor de lol en niets anders, ik wil gewoon mijn afstuderen binnenkort
Flowerpowder, 25 jaar · Maasbree
Nou, vertel maar wat over jezelf. Ik heb weinig ervaring met seks, maar genoeg met jongens, dus dat breekt toch het ijs of niet?
Lindyme, 24 jaar · Middelkerke
Ik wil een man die echt en zeer aantrekkelijk is, ik hoop dat je volwassen bent, zodat je weet wat ik echt leuk vind. Ik wil het