Je hebt ook je wilde haren al verloren en zou het ook fijn vinden om het nu iets rustiger aan te gaan doen en echt te gaan settelen met een leuke meid. Je ziet er goed uit, hebt je werk, misschien doe je er nog een studie naast zoals ik maar vooral wil je het gewoon wat rustiger aan doen. je kan niet eeuwig feesten
Ik wil gewoon een sekspartner hebben. Ik mis het gevoel van seks met iemand hebben. Ik vind dat heel ondeugend. Wat doe je op dit moment? Ben je vrij voor mij?
Op zoek naar een leuke intelligente jongen om lekker mee te kletsen, chatten en leuke dingen mee te doen. Je hoeft absoluut niet de zelfde smaak te hebben, iets nieuws vind ik altijd interessant.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
IdaIda, 27 jaar · Zierikzee
Ik zoek iemand om gedachtes en eventueel ook gevoelens mee te delen. Het liefst met een attente man die een goed gevoel heeft
RedKissBetter, 26 jaar · Dwingeloo
Brandt maar los en vuur je vragen op me af. Ik vind het wel prettig als een man initiatief toont als hij interesse in me heeft.
Sh4nn0n 90, 27 jaar · Schoten
Net als ik ben je het ook beu om alleen te zijn en alles alleen te moeten doen. Je kunt genieten van kleine dingen en je ziet een
Marie XX, 27 jaar · Swifterbant
Als ik kan kiezen wat voor man ik wil daten, dan is het een man die ook andere talen spreekt. Iets exotisch, een man voor passie!
Trotsmeiske, 27 jaar · Nieuwenhove
Humor vind ik wel belangrijk. Daarmee breek je snel het ijs. En verder zien we wel.
Elizabeth90, 26 jaar · Soest
Ik hou van romantische jongens, gezond en verzorgd, dat wel. Geen kleine vieze perverts iiieeuuww :p Beetje fit mag ook wel.
AriannaF, 27 jaar · Ieper
Ik zoek een echte heer die goed gemanierd is. Ik vind het fijn wanneer mijn date in veel opzichten oplettend en attent is en
AshlynnBeauty, 26 jaar · Wilsum
Zou jij, samen met mij, er samen iets leuks van willen maken? Zie jij in de loop van tijd een triootje met mij en een andere vrouw