Boerenkool en worst type zoek ik. Zuurkool stampot en grote pannen soep. Je bent dus volledig hollands of net als ik geimporteert. Je houd van apart eten maar seizoenseten vind je toch het lekkerste. Je zoekt een leuke meid en wil graag een leven opbouwen met haar. Niet eenmalig iets maar echt uitkijken naar de langere termijnen. En je bent single komt uit Gelderland en je staat open voor een leuk contact.
Heb je dezelfde behoefte in je leven als ik? Ik wil niet meer eenzaam zijn en ik hoop dat je ook fysiek contact nodig hebt met een aardige mevrouw. Dus 1 + 1 is nog steeds 2 toch?
Als je op zoek bent naar iemand die bereid is om bij je te zijn, dan ben ik er voor je. Laten we deze dag geweldig maken voor ons beide. Ik weet zeker dat dit geweldig voor ons zal worden. Wat doe je nu?