Je mag zeker een ondeugende man zijn, want dat trekt me erg aan, je moet me ook aan het lachen kunnen maken omdat we samen plezier moeten hebben samen. Een man die me dat kan bieden en genoeg passie in zijn lichaam heeft om me te laten genieten, dat is de man waar ik naar op zoek ben!
Jij.... jij bent een gezellige leuke man die het ook wel aardig vindt om nieuwe mensen te leren kennen waar je af en toe de kroeg mee in kunt duiken of andere dingen mee kunt doen. Als het om de sex gaat hoef je niet te reageren.
Je moet discreet zijn, want ik wil het nog niet uitmaken met mijn vriend. En je kunt maar beter weten hoe je iemand de aandacht moet geven die al een paar maanden is verwaarloosd. Je hoeft ook niet single te zijn.