Ik woon samen met een huisgenoot dus ik kan als zij weg is gebruik maken van het heel huis en anders als ze thuis is alleen op mijn kamer. Of bij jou thuis? Als we in elk geval maar lekker gaan pornoën. Leeftijd maakt me trouwens niet zo veel uit, keertje een oudere man lijkt me ook wel geil om eerlijk te zijn
Gaat het jou echt lukken om mij voor jezelf te winnen? Heb je ervaring met het opstartten van een eigen zaakje en wil je mij voorzien van advies? Ik ga jou er niet voor betalen, dat los ik graag op een andere manier met je op. Een heerlijke verwennerij kun je van mij tegemoet zien!
Als jij de man bent die me echt weer kan laten genieten van het leven dan ben je zeker de gene die ik zoek. Je moet het leuk vinden om me mee uit te nemen naar een goede film of naar een mooi museum. Ook ben ik wel heel erg benieuwd naar jouw mooiste plekje. Wil je me die laten zien?