Je moet van buiten seks houden, jij moet mij op vele momenten van de dag willen neuken, jij moet bestand zijn tegen als mijn gegil en van mijn spuitende en brullende vagina. Seks mag in geen geval een taboe zijn voor jou.
Een man die zich aan zijn woord houdt. Verder moet je niet echt aan bepaalde eisen voldoen. Je mag van mij zijn wie je wilt zijn zolang je het maar doet met passie en gedrevenheid. Kortom, wees jezelf, dat is heel goed voor iedereen.
Nou kan ik hier mijn hele levensverhaal wel neerzetten maar dit gaat natuurlijk om de eerste indruk en ik hoop dan ook echt dat mocht jij denken, hey die wil ik leren kennen..
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
DueDate, 26 jaar · Alphen aan den Rijn
Trefwoorden; gevoelig, betrouwbaar, humor, lief, zorgzaam, iemand die ook kan geven in plaats van alleen maar nemen.
Kimmies19910705, 26 jaar · Antwerpen
Voor mij de juiste man zijn, iemand waarbij ik me goed voel, mezelf kan en mag zijn, plezier mee kan maken maar ook terecht kan
Falicia1991, 26 jaar · Genk
Nu wil ik wel heel erg graag weten welke man ook op zoek is naar een mij natuurlijk want anders dan heb ik er helemaal niks aan.
Pacific, 27 jaar · Maasmechelen
Sportief zijn, genieten van alles in het leven. Lekkere spanning aan kunnen
Chloeds, 27 jaar · Gentbrugge
leuke gast?
One-Marianne90, 27 jaar · Harbrinkhoek
Jij durft veel en doet nog meer zou wel leuk zijn want dan zijn we waarschijnlijk een match. Ik wil het graag uitvinden met jou
YLNTHE- -, 27 jaar · Wemeldinge
Als je een romantische kerel bent, dan is dat goed voor ons. Laten we deze werkelijkheid voor ons maken. Ik kijk uit naar de
Mischele, 26 jaar · Colmschate
maakt niet uit iedereen is welkom als je maar niet te oud ben