Maar daarvoor heb ik jou nodig. Een man, geen macho maar wel een beetje stoer, wel een man zeg maar. Leeftijd vind ik niet zo interessant. Als je maar lief en betrouwbaar bent, en goed voor mij bent, dan zal ik ook goed voor jou zijn ; )
Voor jou is het heus geen probleem om mij wat in te wijden en jij gaat daarom ook niet extreem veel van mij verwachten. ik pik de dingen nogal snel op en dit is iets wat ik echt wel wil gedaan hebben dus ik zal er zeker voor gaan hoor!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
CuddleTeddy, 23 jaar · Mierlo
Ik ben op zoek naar een geweldige tijd met jou. In de hoop dat je me kunt geven wat ik wil. Ik hou van stoute spelletjes spelen
Handigehandjes, 23 jaar · Dwingeloo
Bluetanja23, 23 jaar · Gavere
Zullen we doen wat we leuk vinden, rondhangen en samen tijd doorbrengen. Allemaal omdat we elkaar beter willen leren kennen.
Lisabi Sub, 22 jaar · Nieuwegein
volgt
LesbMissy, 23 jaar · Leuven
Volgt
EmmadeWit, 22 jaar · Groningen
Eigenlijk kwam ik op dit idee omdat ik iemand stiekem zag kijken op deze site. Mijn interesse was meteen gewekt. Ik heb toen
ChlloeXx, 23 jaar · Haaksbergen
Denk je dat je die vent voor me kunt zijn? Als je geduldig en begripvol voor me bent, ben ik er vrij zeker van dat dit wel iets kan
Ellieeh, 23 jaar · Zeewolde
Een persoon die gemakkelijk kan zijn om plezier te hebben met ... betrouwbaar, respect hebben voor de vrouw, grappig, avontuurlijk.