Een man vinden betekent niet gelukkig zijn en worden ! Ik denk eraan om iemand te ontmoeten die altijd een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Nou, ik ben een positieve vrouw, maar glimlachen lijkt nooit te veel te zijn. Ik ben op zoek naar iemand met wie ik me altijd rustig en veilig kan voelen. Ik heb degene nodig, die niet graag ruzie maakt, maar de voorkeur geeft aan het oplossen van conflicten door communicatie. Ik zou graag een man willen ontmoeten die me wil leren hoe me de weg van geluk kunnen vinden. Dus ik zou graag een succesvolle man willen ontmoeten, die de waarde van het leven kent.
Ik ben op zoek naar een partner, iemand die graag mijn vriendje is en bij mij woont. Ik denk dat het praktisch is om een ??live-partner te hebben. Je geeft en waardeert. Je zult liefdevol en aandachtig zijn voor mijn behoeften. Als je een goede kok bent, is dat een plus.
Ook al een beetje aan het bedenken wat te gaan doen met je leven, en geen zin meer om een relatie te nemen om een beetje aan je sex te komen. Try me :) wie weet word het dan nog eens erg gezellig.