Waar ik naar op zoek ben vind ik vreemd om op papier te zetten, maar ik zal het proberen :-). Ik vind het belangrijk dat iemand een passie heeft. Of dit nou iemand zijn hobby of zijn werk is. Daarnaast is positief in het leven staan en humor erg belangrijk. Over de diepere dingen van het leven kunnen praten maar ook over de minder zinnige dingen. Just be yourself, there is no one like you!
Ik ben op zoek naar een man die een vaste relatie zou willen en daar ook zijn best voor zou doen. Je hebt gevoel voor humor, bent zelfstandig, verzorgd en romantisch. Je kan een vrouw in de watte leggen en je do et je best voor iemand.
ShineReneej, 27 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een lieve jongen, die een eigen mening heeft, spontaan is en eigelijk moet er gewoon een klik zijn ;
LinaXX, 27 jaar · Munstergeleen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Als jij er ook klaar voor bent dan kun je van je laten horen. Een gast die nog wilt spelen en zijn wilde haren nog moet verliezen is niks voor mij. Dus als jij zoekt wat ik zoek, take a chance on me!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Elikedelias, 26 jaar · Hasselt
Ik zoek een leuk man waar ik mee mailen kan, oh ja en niet geheel onbelangrijk goed verzorgd en hygiënisch.
Sahnn, 26 jaar · Hempens
Je moet plezier met me hebben, neem me mee naar een mooie en romantische plek dan ik voel me heel speciaal en mooi!
Bedtijger, 26 jaar · Dordrecht
Geen engerds!
Evelin1990, 27 jaar · Kamerik
Ik zoek een slimme man. Je hoeft echt geen nerd te zijn. Maar je moet wel een beetje niveau hebben. Je moet een goede gesprekspartner
Elliann, 27 jaar · Terneuzen
Ik ben op zoek naar een vriendschap die zich mogelijk tot iets meer kan ontwikkelen. Ik wil verkennen en wat lachen samen.
Karintje91, 26 jaar · Balen
Ik hou van mannen die voor zichzelf kunnen zorgen, er goed uit zien en eerlijk zijn in alles wat ze doen. Hou ook van open mannen
MissBilly, 26 jaar · Burgum
Volgt
MissHotlips, 27 jaar · Arendonk
dolle dwaze jongens zoals mij, maar die ook wel serieus kunnen zijn. Die niet teveel aan hun zelf denken, maar ook aan anderen.