Ben jij de gene die ik echt al me hele leven mis? Heb je net als ik al veel relaties gehad maar het was het net niet. Ik weet dat je precies begrijpt wat ik bedoel. Je moet niet verlegen zijn als je me beter wil leren kennen. Je moet wel gevoel voor humor hebben en aardig zijn met een hart van goud.
Gierenbrulle, 73 jaar · Rijswijk
Ik zoek een hele leuke man voor een leuke date. Eigenlijk niets meer maar zeker niets minder. Ik ben zelf een vrouw die het leven als één groot feest ziet, ondanks de tegenslagen, maar gedane zaken nemen immers geen keer. Dus als jij dezelfde instelling hebt qua willen genieten en qua positiviteit, dan hebben wij een ontzettend leuke date en misschien is het wel het begin van iets moois
El-Liie-x, 57 jaar · Millingen aan de Rijn
Trouw en eerlijkheid is erg, maar dan ook erg belangrijk voor mij. En zoals je wel zult begrijpen zoek ik een partner voor het leven. En ik zou willen dat wij perfect bij elkaar zouden passen. Zullen we het daar snel eens over gaan hebben dan?
Vivvy62, 55 jaar · Edam
Ik zou blij zijn met een man die positief in het leven staat, onafhankelijk en vastberaden is om succesvol te zijn in het leven.
Meisjes in de chatbox
Boukkjeh, 26 jaar · Hoogersmilde
♥ Drenthe
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Boukkjeh is op zoek naar:
Een vent die zich kan vinden in wat ik graag doe. Een man die ook kan en wilt flirten. Een man die kan genieten van wat ik met hem ga doen.
Slaan, een zweep gebruiken en mij anaal ontmaagden word je niet rood van omdat je dit schrikbarend vindt. Mij wil je dit plezier gunnen en ik zal jou ook zo verwennen dat je zeker weten met een nieuwe afspraak weer de deur uit gaat. Eerst de eerste nog haha, en wil jij mij goed laten genieten en laten miauwen
Claire101, 26 jaar · Obbicht
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Gelukkig kan jij het wel positief bekijken en ben je wel klaar om met mij een relatie te beginnen! Het zou zelfs een hele eer zijn om mij te gaan daten en je gaat dan ook graag pronken met mij als je over straat loopt!
Ik vind het leuk om mijn recente breuk te overwinnen. Ik hou er niet van om alleen te zijn, ik wil uitgaan, mijn lievelingseten met iemand eten, glimlachen, zelfs ik pijn heb. Ik heb een aardige vent nodig die alle herinneringen aan mijn ex-vriendje kan laten verdwijnen. Misschien kan ik seks ook als een
Wat zou het fijn zijn om een ??man te ontmoeten die écht goed kan neuken. Ik wel van voorspel, maar ik ben vooral een fan van penetratie. Die mooie pik van jou zal in mijn vagina stoten terwijl je me neukt. Het kan me zo heerlijk laten klaarkomen.
Gr Ace, 27 jaar · Noordwelle
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man die dol is op dansen met mij terwijl we seks hebben. Een man die ook kan dansen terwijl we van onszelf genieten. Een man die helemaal geil kan zijn als we dat plannen om te gaan doen.
Ik zou graag een man willen hebben die ook een 'mensen-mens' is en het over alle aspecten in het leven kan hebben. Hij moet weten hoe met mensen om te gaan en nét dat extra stapje durven te nemen om met hun om te kunnen gaan. Ga altijd voor dat nét beetje extra's en denk niet terug aan dingen die