Ik ben zo klaar met geen seks en ik wil dat je me alles geeft wat we willen. Dat is zo'n goed gevoel en ik ben klaar voor actie. Wil je ook hetzelfde hebben?
CarpeDiem71, 46 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik heb een open relatie en heb een auto dus ik kan zonder problemen afspreken. Dus ben je een leuke vent, en ben je niet burgerlijk en hou je van een beetje spanning, laat het me weten
Rodewangetj5909, 57 jaar · Haarlem
Ik ga je nu niet een hele reeks van eigenschappen opleggen, dat komt later wel aan bod in de mail of in een goed gesprek.
Mxyx2, 45 jaar · Heist-aan-Zee
Je zoekt net als ik naar iemand die het leven leuker en gezelliger maakt. Iemand om het gezellig mee te maken thuis op de bank, of iets te ondernemen in het weekend.
Meisjes in de chatbox
Kwaekertje, 27 jaar · Willemsoord
♥ Overijssel
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Kwaekertje is op zoek naar:
Je zit niet zo heel ver uit de omgeving. Je vind het leuk om na de studie nog dingen te onder nemen. Ow en een eigen fiets zou dan ook wel een beetje handig zijn :)
Kan jij mij nog volgen? Heel fijn dan zitten wij wat dat betreft al op een lijn. Weet jij nog niet wat jij zoekt, dan gaan wij er samen achter komen en reken maar dat het gezellig gaat worden.
GorgeousxGraci3, 26 jaar · Bronneger
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik hou van creatieve mannen. Mannen die weten wat ze willen in het leven en daar ook voor gaan. Een carrière hoeft niet perse een leidinggevende topbaan te zijn, maar als je maar enthousiast bent over wat je doet en daar met energie over praat. Dat kan ook een hobby zijn natuurlijk als je werk ruk is.
DiepKeeltje, 27 jaar · Veere
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij bent die geile man die mij in alle hoeken van de kamer wil nemen en mij heerlijk wil laten kreunen van genot!
Heb jij van die stevige grote handen die goed kunnen kneden en mij even helemaal buiten mezelf laat treden? Ik mag best stevig aangepakt worden hoor ;) En als we toch zo intiem zijn met elkaar.... wie weet wat dan nog meer!
Ik zoek een leuke heer, met wie ik samen naar de bioscoop kan. Of samen lekker thuis kan zitten en dan samen een goede film bekijken. Zelf onze snacks maken en dan een leuke avond hebben. Dat is wel mogelijk toch? Ik denk dat het met een oudere heer zeker wel kan. Of zijn er nog heren van mijn leeftijd die dit ook
Dus ben jij die geile man die wel meer durft dan een standje? Een lekker lichaam heeft waar ik lekker tegen aan kan kruipen, een pik die ik lekker diep in mijn mondje mag nemen? Ik hou wel van een lekker lang voorspel jij ook?