Ik wil een man die dezelfde dingen leuk vindt als ik. Of iemand die alles wilt doen, zolang hij zijn tijd maar aan mij wilt besteden. Soms ben ik behoeftig soms ben ik lief.
Ik zal heel open tegen je zijn, dus je moet ook open zijn tegen mij, vertel me al je plannen en laten we erover praten, en doen wat e denken dat goed is, wees wel voorzichtig met mij, want ik ben in mijn leven al veel gekwetst!
Ik hoop dat jij lief en zorgzaam voor me bent. Ik kan veel dingen voor je doen in een relaite. Ik zal in ieder geval echt mij best doen! Wil jij gelukkig zijn met mij? Laat mij voor ons werken. Ben je klaar voor een goede tijd?.
Wil jij dit ook zo aan gaan pakken? Ik sta er helemaal voor open en wil heel erg graag weten wat een man verwacht van mij als hij met mij wil daten. We kunnen samen gaan kijken wat we leuk vinden om te doen en waar we heen willen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Indira92, 25 jaar · Hazerswoude-Dorp
Je bent een eenvoudigeman en ook erg dapper, je moet serieus met me zijn en geen grappen met me maken. Zodra we ons een beetje
HoningBijt, 24 jaar · Driehuis
Ik zoek een leuke jongen die lekker zichzelf is en waar ik ook mezelf kan zijn... lief, knuffelig, beetje sexy mag wel ;)
Dionexxx0708, 24 jaar · Leopoldsburg
Wil jij het avontuur met me aan gaan? Ik zoek altijd het extreme op in het leven en zoek een man met dezelfde denkwijze. Samen
Bellesmile4u, 25 jaar · Vreeland
Jij bent een lieve, fatsoenlijke, aardige man, die graag een vriendin zou willen hebben. Jij houdt ook van koken en films
PerfectMatch 1, 24 jaar · Meedhuizen
Ook sta ik open voor een knusse avond op de bank natuurlijk. Verlang je daar ook na?
Biwoman18, 25 jaar · Utrecht
LIKE-THIS, 25 jaar · Arnhem
Gabri, 25 jaar · Tielen
Vind je het ook leuk om gewoon met iemand te gaan daten en beter te leren kennen? Ik weet niet waar jij van houdt natuurlijk maar