Ik zoek een leuke en spontane jongen, waarmee ik goed kan praten en waarbij ik mij op mijn gemak voel... Jaloerse types en leugenaars zijn grote afknappers voor mij... Stuur mij gewoon een leuk berichtje en ik zal dan antwoorden. :-D:-D
De jongen die ik zoek mag ook best sportief zijn maar het is geen verplichting. Jongens die een doel hebben in hun leven en er de nodige inspanningen voor willen doen hebben een streepje voor want dat vind ik aantrekkelijk. Een mooie lach en verzorgd gebit is ook iets wat mij aantrekt.
Eerlijk en betrouwbaar, daarnaast zou het leuk zijn als jij ook wat humor in je had. Voor de rest eerst maar zien wat wij van elkaar vinden en dan van alles plannen? Ik hoop dat jij er net als mij heel erg naar uit kijkt.