Gewoon een leuke gozer, zonder capsones of machogedrag. Iemand die houdt van leuke en actieve dingen doen. Geen bankzitter of iemand die mij ziet als bezigheidstherapie.
Ik wil een seksmaatje vinden. Je bent gezond, actief en in uitstekende conditie. Je bent seksueel zelfverzekerd en weet precies wat je wilt. Je bent nieuwsgierig en staat open voor veranderingen. Je houdt van sexting en voorspel maar ook van gepassioneerde stomende hete seks.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ielse, 24 jaar · Oudeschans
Vlotte, ruimdenkende jongens met gevoel voor stijl. Die aandacht aan hun uiterlijk geven zonder daarbij door te slaan.
Felice Babby, 25 jaar · Almere
ik houu van een bruinen boy en sportief zijn zowiee zo
Noumea, 24 jaar · Den Haag
Briiska, 25 jaar · Eindhoven
Een man die van muziek houdt. Een man die muziek weet te waarderen. Een man die graag nieuwe mensen ontmoet vanwege muziek.
R0R1, 24 jaar · Numansdorp
Ik kijk een beetje rond. Voor mij is het belangrijkste dat we een klik hebben vanaf het eerste moment. Ik hou niet van mannen
Smilykysh, 25 jaar · Antwerpen
Een leuke jonge man die net als ik nog lekker jong is, geniet van alles wat hij doet maar wel echt op zoek is naar een serieuze
Lisaxxx3, 25 jaar · Leuven
Ik ben eigenlijk zowel geïnteresseerd in mannen als in vrouwen, ik wil graag experimenteren. Iedereen mag mij zeker een