Je hebt een goed idee van wat we samen moeten doen, ik hou van een slimme man, zodat hij dingen kan voorstellen die we het beste zullen doen! Wees eerlijk en aantrekkelijk, ik hoop dat je heet en sexy bent!
Krijgt u een beetje warm van een dame in een zwempak? Ik hoop dat je ook heel sexy bent en die schattige wangen hebt die me doen blozen. Je moet knap en schattig zijn;)
Ben jij een vrolijke gozer die in de weekenden (veel) tijd heeft? Zie je het wel zitten om samen met mij dan wat tijd door te brengen? Eens uit gaan, sporten of gewoon samen wat chillen. Hoop wel dat je eerlijk en serieus bent en me niet aan het lijntje houdt.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Trotsmeiske, 27 jaar · Nieuwenhove
Humor vind ik wel belangrijk. Daarmee breek je snel het ijs. En verder zien we wel.
Fabio, 26 jaar · Hasselt
vraag het en je komt het te weten :D
MyllahX, 26 jaar · Bulskamp
Kun je er gewoon zijn voor mij? Als je me een goed gevoel kunt geven, zou ik de dingen die je voor mij kunt doen erg op prijs stellen.
BlairCurly, 27 jaar · Tollebeek
Ik zoek geen shop maatje al wil ik best een mode showtje voor jou geven hoor! Zelfs in lingerie. Wat ik in een man zoek is iemand
Nicky1990, 26 jaar · Nieuwerkerken
laat het maar weten
Szilvia, 26 jaar · Den Haag
Volgt
Sietske1900411, 27 jaar · Leeuwarden
Misschien ben jij diegene, wie zal het zeggen. We beginnen een gesprek en dan zal het vanzelf wel duidelijk worden.
XXselmaXX, 27 jaar · Marknesse
Als je al tijden geen seks hebt dan word je echt wanhopig. Dat punt daar ben ik nu bij beland. Ik heb zoveel zin dat ik niet meer