Stinkend rijk!!! :p Grapjuuhhh!! Zolang je maar niet op kamers woont of nog bij je moeder want dat is zo lame! Voor de rest als je maar lekker makkelijk bent en tegen een stootje kunt. vertel me niet dat ik lekker ben, dat weet ik zelf ook wel :p
Ik doe veel alleen en kan natuurlijk ook al heel veel. Maar het is zoveel leuker om dat eens te gaan delen. Heb nog niet een mega berg toekomst plannen die maken we tenslotte samen wel. Ik val op mannen die gewoon lekker puur zijn.
Kan jij mijn wilde kant uit me krijgen, en ben je vooral lief, open, spontaan en hou je van lachen dan denk ik dat wij met elkaar in contact moeten komen. Verder hou ik van goed geklede mannen die toch al wel het stukje volwassen in hun hebben.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
TeddyBear1201, 26 jaar · Albergen
Ik ben op zoek naar een discrete man die ook lol maakt en eerlijk is en die mijn dag en nacht nat en wild kan maken.
Cooljaslove, 27 jaar · Zaamslag
love
Arrriah, 26 jaar · Ried
Je moet aardig zijn, alles zeggen wat je wilt, maar wees eerlijk tegen me en verberg niets voor mij!
MckenzieWhite, 27 jaar · Nieuwdorp
Ik wil iemand ontmoeten die waarde hecht aan mij en mij de behandeling geeft die ik verdien. Je moet onafhankelijk zijn, begrip
MyllahX, 26 jaar · Bulskamp
Kun je er gewoon zijn voor mij? Als je me een goed gevoel kunt geven, zou ik de dingen die je voor mij kunt doen erg op prijs stellen.
Kenia, 27 jaar · Lelystad
Hoop ik snel achter te komen. Niet echt op zoek naar een vaste relatie maar wel leuke speelmaatjes!
Nud3 Britney, 26 jaar · Sluis
Het type van niet lullen maar afspreken. Zo ben ik zelf ook. Je moet wel een beetje sexy zijn en dol zijn op intens knuffelen.
MeSophie, 27 jaar · Leiden
Wat ik wil in een jongen?? Gewoon een gezellige date voor meerdere keren. ik ben nog niet toe aan een vaste relatie en ik zie