Een vrouw die naast haar man nog een man erbij wil hebben, windt dat jou niet op? Als het ons beide bevalt ik wil graag een triootje met jou gaan uitproberen, heb hier al zo lang van gedroomd. Heb je veel ervaring met standje, want je maakt mij daar gek mee! Is het jouw droom ook om het een keer op een hotelkamer te gaan doen!
Ben jij de man van mijn dromen? Wel moeilijk om te zeggen wat voor man dat moet zijn maar dat zie ik dan wel, ok? Wat het belangrijkste is dat is dat jij je zelf ook wilt settelen, dat je van dieren houdt en creatief bent maar ook dat je goed voor jezelf kan zorgen.
Casual, los, spontaan, vrolijk, energiek en actief. Maar ook nieuwsgierig en geïnteresseerd. Meer belang hechten aan mijn karakter dan aan uiterlijke verschijning.