Ik wil mij gewoon een coole kerel vinden die ook gewoon wat plezier wilt hebben met mij en mijn lichaam. Jij bent ook niet op zoek naar liefde en je bent hygiënisch goed verzorgd en je bent 'clean'!! Als jij dat bent, laten we dan snel wat plezier gaan maken!
Waar ik naar opzoek ben? Nouja.. Opzoek, dat klinkt ook weer zo ontmoedigend. Ik sta open voor een leuk contact, en wie weet als die klik er is hoe het gaat uitpakken! Ik kan nu wel veel persoonlijke dingen over mezelf erop gaan zetten, maar ik ga het eens helemaal anders doen denk ik.. Als je de interesse hebt
Een leuke jongen of man die naar de toekomst wil kijken. Iemand die echt iets op wil bouwen en daar ook de tijd voor wil nemen. Als je dan ook nog een romantisch bent, lucky me.