Heeft jouw seksleven ook het nulpunt bereikt en wil je daar samen met mij wat aan doen? Ik kan je garanderen dat je je met mij totaal niet gaat vervelen en dat je na een keer mij regelmatig wilt gaan zien voor een spannende date.
Ik hou van verliefd te zijn. Het windt me op als de man altijd glimlacht en er fris en mooi uitziet. Ik hou ook van middelgrote of mollig grote mannen, en ik hou van knuffelen. Je moet een man met een groot hart zijn om zijn familie en iedereen in nood te helpen.
Waar ik naar opzoek ben? Nouja.. Opzoek, dat klinkt ook weer zo ontmoedigend. Ik sta open voor een leuk contact, en wie weet als die klik er is hoe het gaat uitpakken! Ik kan nu wel veel persoonlijke dingen over mezelf erop gaan zetten, maar ik ga het eens helemaal anders doen denk ik.. Als je de interesse hebt