Ik hoop hier een goede vent te vinden, een man die me altijd zijn echte gevoelens en acties laat zien. Ik ben niet op zoek naar een rijke of knappe jongen, maar ik wil echte gevoelens en de ware liefde van mijn toekomstige zielsverwant krijgen.
Ik vind jongens leuk als ze maar lief en aardig zijn. een beetje spontaan, maar zelf ben ik best verlegen. Ik heb weinig ervaring met jongens, nooit echt behoefte gehad, maar de laatste tijd voelt het wat anders. Ook nu ik vaker uit ga met mijn vriendinnen. Dus leuke jongens kunnen mij altijd mailen xxx
Ik hou van verliefd te zijn. Het windt me op als de man altijd glimlacht en er fris en mooi uitziet. Ik hou ook van middelgrote of mollig grote mannen, en ik hou van knuffelen. Je moet een man met een groot hart zijn om zijn familie en iedereen in nood te helpen.