Ik zou mijn leven ten goede willen veranderen en beginnen te communiceren met een interessante man met wie we gemeenschappelijke belangen zullen hebben. Hier zet ik mijn eerste stap.
Vrolijk, spontaan en je houd van uitgaan. Je wil genieten maar nog geen gezin stichten. Een toekomst opbouwen en helemaal voor mij gaan! Je moet wel van uitgaan houden hoor want dat doe ik het liefste ieder weekend.
Gewoon een leuk persoon, meer hoeft voor mij eigenlijk niet. Ja een beetje ervaring dan haha, anders vraag ik me af wat er zal gaan gebeuren, niet veel bijzonders denk ik eigenlijk haha. Ja, een leuk persoon met een beetje ervaring is dus wat ik zoek.
Ik hou van verliefd te zijn. Het windt me op als de man altijd glimlacht en er fris en mooi uitziet. Ik hou ook van middelgrote of mollig grote mannen, en ik hou van knuffelen. Je moet een man met een groot hart zijn om zijn familie en iedereen in nood te helpen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kayla18, 22 jaar · Geldrop
Leuke jongen lief en spannend maar ook grappig,
KIMMIO, 23 jaar · Assebroek
ChocXKoekje, 23 jaar · Voerendaal
Gewoon zo''n super schattie haha.
LadyCSingle2013, 23 jaar · Berchem
im ready
Malovgam, 22 jaar · Borgsweer
Volgt
Wanett A, 22 jaar · Slenaken
Ik wil een aardige man ontmoeten die interessant is en veel te bieden heeft. Iemand die graag tijd met me doorbrengt wanneer
Loesjepoesje95, 22 jaar · Purmerend
Jij hebt graag een liefje dat niet preuts is en als je mij in men kontje mag zitten dan heb je het al helemaal naar je zin. Waar