Een positieve ingestelde man die alles graag in overleg doet. Met ons twee moeten wij het er natuurlijk over hebben hoe wij het willen doen, dan komen wij er vast en zeker wel uit?
Je bent ook op zoek naar seks en maakt mij blij daarmee. Maak me geil en verleid me en doe wat we zo leuk vinden. Het draait allemaal om het de seks en dat is alles wat ik wil.
Jij bent een man die het spannend vindt om eens letterlijk geknipt en geschoren te worden. Jij hebt veel haar en wil het kaal zijn wel eens ervaren, vooral als de kapster alleen een schortje draagt. Zou je dat kunnen weerstaan ?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Jive92, 25 jaar · Voorschoten
Beetje het zelfde type, serieus op zijn tijd maar wel de tijd nemen om lekker te feesten en leuke dingen te doen.
Martine1993, 24 jaar · Haarlem
volgt
Samanthaa2014, 24 jaar · Breda
Volgt
Candy1212, 25 jaar · Begijnendijk
Ik vind het leuk als een man voor mij zingt. Het maakt mij niet uit of jij een goede of valse stem hebt. Het gaat erom dat jij dat
L0vlyAd3le, 25 jaar · Aldtsjerk
Ik wil graag een echte man!! die van nature lekker stout en ondeugend is, lekker het randje op zoeken samen onze grenzen verleggen.
Jasmijne, 25 jaar · Groningen
Ik ben van het romantische type en zoek mannen die mij graag verwennen maar ook sterk in hun schoenen staan want ik ben af en
Wedstacey, 24 jaar · Hoboken
vrouw , bi , relatie 20 en 25 j
Seducti0nn, 25 jaar · Creil
Een jongen waar ik naast goede gesprekken ook goed mee kan chillen, die open staat voor goede spreken, niet is blijven hangen