Je bent jezelf en hebt een leuk karakter. Je wilt mij niet veranderen en ik jou niet. Er zal altijd wel een puntje zijn waar we ons wat onzekerder door voelen maar dat is juist leuk om dat te ontdekken.
Ik ben op zoek naar een leuke man, die me kan begrijpen en mijn vriendschap of alles kan zijn. Ik heb een man nodig die mijn paraplu in mijn leven is en me helpt, niet om een ??alleenstaande vrouw te zijn.
Ik hou van een beetje gekke jongens, die wel in zijn voor een aparte date en gekkigheid uithalen. Het hoeft dus niet heel erg serieus te zijn gelijk, maar wel iemand die respect voor vrouwen heeft.
Je hebt ambitie en je doet je best om dit te bereiken. Ik denk dat we elkaar in dat opzicht kunnen helpen. We moeten gewoon open en eerlijk tegen elkaar zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Misssexy1992, 24 jaar · Hoogezand
je moet het doen met mij en mijn man
Sweetsophyy, 25 jaar · Breezanddijk
Ik geloof er nog steeds in dat als je elkaar begrijpt, accepteert elkaar de ruimte geeft waar nodig je een heel eind kan komen
Metfaymee, 25 jaar · Boornzwaag
x
BookWurm, 24 jaar · Middelburg
Ik kom uit Middelburg en zit in Vlissingen op school, daar tussenin reis ik veel, maar verdere afstand is ook ok. Eerlijk,
Anitaaapatatjee, 25 jaar · Emmen
Talu, 24 jaar · Naarden
Ben je bereid om een ??langdurige relatie te hebben? Ben je daar klaar voor? Ik weet zeker dat dit geweldig voor ons gaat zijn.
Liesah, 24 jaar · Een
Je durft alles en je bent absoluut niet iemand die over elk dingetje zeurt. Je bent gek op sex en op rood. Je wilt een leuk avontuurtje
SexyNaalanie, 25 jaar · Urmond
Wat ik zoek is die ene persoon die dat ene snaartje weet te raken. Zodat ik weer eens die heerlijke vlinders in mijn buikje kan