Jij bent zelf ook niet verlegen, integendeel. Het windt jou enorm op dat ik mij ook door anderen wil laten neuken en jouw dominantie komt daarbij heel erg goed van pas. Neuk mij erg diep in al mijn gaten en ik ben er zeker van dat je mij nog meer wilt geven, of niet?
en jij zou jou moeten zijn, en niets meer. probeer niet zo erg om indruk op mij te maken. Ik kan onder de indruk zijn van, kleine dingen, ik ben geen materialistische vrouw. dus probeer het niet oke?
Leuk en vlot om mee om te gaan, geen stijve hark die te verlegen is om naar me te kijken. Tikkeltje prettig gestoord en wat tijd over hebben. Je kunt niet zeggen dat ik erg kieskeurig ben, als die klik er maar is om nog enkele maanden als maatjes met elkaar om te gaan.