Ik hou van iemand die heel cool is en gemakkelijk bij me kan zijn. Ik wil iemand die ook schattig is. Ik vind dat zijn aanwezigheid veel plezier brengt en we samen kunnen lachen.
Een gewone jongen/man die zin heeft om mij beter te leren kennen en dan zien wij wel hoe het zal zijn samen. Gewoon genieten van leuke tijden en misschien komt er ooit wel wat meer uit.
Ik wil een man vinden die ook mijn zielsverwant is. Ik vind dat idee echt leuk. Een beste vriend en later misschien nog meer. Wat zou je van mijn idee vinden? Ik denk dat we het geweldig kunnen hebben!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sarah94, 23 jaar · Roermond
Volgt
Neeah- -, 23 jaar · Heusden
Je wilt ook een vriend hebben, meer dan wat dan ook en je zult er alles aan doen om dat te krijgen. Je zorgt ervoor dat een vrouw
5tella03, 23 jaar · Zuidlaren
Je bent stout, je wilt gek met me doen, me wild maken in bed en laten we elkaar lekker verwennen met seks. Ik ik moet eerlijk zijn
IkMarloesje, 22 jaar · Groningen
Ben jij een lieve jongen die van uitgaan houdt en ook veel tijd heeft om samen op te trekken? Dan wil ik jou wel eens gaan ontmoeten.
Fransica, 23 jaar · Etten-Leur
Ik ben op zoek naar een leuke jongen, mail me als je serieus bent en misschien kunnen wij samen eens serieus wat doen ;)
Angelxoxo, 23 jaar · Alphen aan den Rijn
Volgt
Blossom94, 23 jaar · Impe
Een beetje leuk is niet leuk genoeg! Ik zoek een man die nét dat beetje extra's heeft. Een man die bij mij die glinsterende
Madnessday, 22 jaar · Neervelp
Ik ben wel op zoek naar een betrouwbare man die niet zomaar rommelt met verschillende vrouwen, op dat type man val ik niet.