Een lekkere vind die het niet erg vind dat ik hem bespring zodra ik een geile bui heb, wel schoon op je lichaam zijn en geen enge ziektes bij zich dragend, lief eerlijk en trouw en een redelijke conditie hebben is ook handig. Verder zoek je een normale relatie net als ik en wil je samen iets opbouwen met mij.
Iemand die niet snel oordeelt maar een mens de kans geeft om zichzelf te zijn. Die wel heel open is en van praten houdt. Een echte man is voor mij iemand die mij in mijn waarde laat en samen iets wil opbouwen.
Ik ben op zoek naar een echte man die me nooit pijn zal doen, nooit tegen me zal schreeuwen en een hand naar me opheffen. Ik droom over een man die me zonder reden zal kussen, die altijd warm voor me zal voelen.