Je bent een leuke vent of een gezellig stel die ook wilt experimenteren. Goed uiterlijk verzorgd en geen type asociaal, verder heb ik niet veel voorkeuren. Als we samen maar een leuke tijd gaan beleven! Zou het leuk vinden als je me verteld wat jouw fantasie is, wie weet kunnen we hem samen gaan uitvoeren?
Je bent een leuke jongen die samen met mij wel wil reizen of city, tripje maken. Je bent niet te opdringerig en bent hartstikke lief. Ik vraag nu specifiek een vakantie maatje, maar bedoel ook iemand om samen dingen mee te ondernemen. En wie weet ben jij ook een fietser.
Nou het liefst heb ik gewoon een lekkere pik die al mijn gaatjes gaat verkennen en een aantal condooms voor mij gaat vullen, die ik als je weer weg bent leeg op mijn buik en borsten om uit te masseren.